Apartmán Vítějeves – Dům U cukrářky.

Ubytování – Rodinný dům se nachází na okraji klidné obce Vítějeves v blízkosti lesů, okres Svitavy, kraj Pardubický. Obec Vítějeves obklopují města Vysočiny i Východních Čech – Polička, Svitavy, Moravská Třebová, Boskovice, Letovice, Bystřice nad Perštejnem a Nové Město na Moravě.

Apartmán – Ubytovací jednotka k pronajmutí je v odděleném křídle objektu s vlastním vchodem s parkováním přímo u objektu. Apartmán nabízí ubytování pro 2 až 5 osob. Ubytovaným hostům je v samostatném apartmánu k dispozici ložnice se čtyřmi válendami a dále rozkládací pohovka v kuchyni, na vyžádání dětská postýlka. Povlečení je součástí vybavení,taktéž ručníky,župany a pantofle.

Součástí apartmánu je koupelna se sprchovým koutem, vanou a oddělené WC na chodbě. Objekt je vytápěn plynem a akumulačními kamny, v koupelně je el. přímotop.

Vybavení apartmánu: TV, internet (wifi v celém objektu), rádio, pračka, lednička, rychlovarná konvice, mikrovlnka, dvouplotýnkový vařič, cestovní fén, vysavač, žehlička.

Na zahradě venkovní posezení s pískovištěm, dětským bazénem, malou trampolínou, houpačkou, grilem a ohništěm. K dispozici jsou hračky pro děti a výběr knížek a časopisů pro dospělé a děti, společenské hry, dětská židlička a stoleček s lavičkami. Možnost vlastního stravování – vybavená kuchyňka v apartmánu se základním kořením,k dispozici čaj,káva,cukr.

Majitelka domu je cukrářka, možnost objednání domácích moučníků, zákusků, dortů, koláčů.. ale i chleba a pečiva.

Obec disponuje dětským hřištěm, tenisovými kurty, hospůdkou, obchodem, poštou, kadeřnictvím. Významnou historickou památkou je původně gotický kostel svaté Kateřiny ze 14.století. V bezprostřední blízkosti obce (5km) stojí jeden z nejstarších českých královských hradů Svojanov.

Okolí je protkáno krásnými cyklostezkami a turistickými trasami – rozhledny, hrady, zříceniny. Za zmínku stojí i zámek Kunštát, Rudka – tesané jeskyně s Blanickými rytíři, Letovice zámek, Boskovice, Lysice – koupaliště, Památník na hlásky při nájezdech Turku mezi Hartmanicemi a Hlásnicí, v Poličce rodiště B. Martinu, kostelní věž s jeho rodnou místností. Možnost chytání ryb řeka Křetínka, Předměstí – rybník Šindelka, Rybářský ráj Polička, Přehrada Křetín.. rybářské lístky možno koupit v Poličce.

V okolí objektu se hraje GEOFUN